Lenovo ThinkPad Bluetooth Presenter Mouse
- Preces kods: 604194
- EAN: 195892128922
- MPN: 4Y51T62792
74.10€
Bez nodokļa: 61.24€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.30 kg |