Fixed Screen protector | Xiaomi | 17 Ultra | Tempered glass | Clear | 2.5D
- Preces kods: 604247
- EAN: 8591680190010
- MPN: FIXGD-1641-TR
12.35€
Bez nodokļa: 10.21€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Materiāls | Tempered glass |
| Produkta krāsa | Clear |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8229 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Savietojamība | 17 Ultra |
| Zīmolu saderība | Xiaomi |
| Tips | 2.5D |
| Package content | 2x Screen protector |
| Korpusa veids | Screen protector |