Gamemax FN12A-N2 WL-R | Case fan | Black
- Preces kods: 604307
- EAN: 6931858738439
- MPN: FN12A-N2 WL-R
30.69€
Bez nodokļa: 25.36€
| Ražotājs | Gamemax |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | FN12A-N2 WL-R |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 640.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 41 pcs |
| Gross weight | 15.40 kg |
| Net weight | 14.60 kg |
| Producer product family | Case fan |
| Dzesētāja ass tips | Hydraulic bearing |