D-LINK BE3600 Wi-Fi 7 Smart Mesh Router M36 | D-Link
- Preces kods: 604722
- EAN: 790069470400
- MPN: M36/E
90.87€
Bez nodokļa: 75.10€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 192 mm |
| Gross height (mm) | 92 mm |
| Gross width (mm) | 171 mm |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.003020544 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 281 pcs |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Net weight | 0.56 kg |