Huawei GT Runner 2, Dawn Orange, Chitu-B19W | Huawei
- Preces kods: 604794
- EAN: 6942103185571
- MPN: 55020HGU
382.48€
Bez nodokļa: 316.10€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.03 kg |