Fixed | Cadence/Speed Sensor Spin | Bluetooth | Black
- Preces kods: 604845
- EAN: 8591680180431
- MPN: FIXSPN-BK
30.92€
Bez nodokļa: 25.55€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 42.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Palette Qty | 34483 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | Cadence/Speed Sensor Spin |
| Produkta krāsa | Black |
| Bluetooth | Yes |