D-LINK DMS-108/E 8-Port 2.5G Multi-Gigabit Desktop Switch | D-Link
- Preces kods: 605070
- EAN: 790069469459
- MPN: DMS-108/E
111.14€
Bez nodokļa: 91.85€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 96.00 mm |
| Gross width (mm) | 93.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 86.40 g |
| Plastic (No PET) | 21.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 637 pcs |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.42 kg |