Deepcool Cooling Fan | FD12 V2 | Black
- Preces kods: 605149
- EAN: 6933412785385
- MPN: R-FD12V2-BKNPN1-G
8.02€
Bez nodokļa: 6.63€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2045 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Ventilatora savienotājs | 4-pin PWM |
| Producer product name | FD12 V2 |
| Producer product family | Cooling Fan |
| Produkta krāsa | Black |
| Dzesētāja ass tips | Hydro Bearing |