Apple | Keyboard for iPad Air 11‑inch (M4, M3) | Wired | Swedish | Black
- Preces kods: 605198
- EAN: 195950745498
- MPN: MGYX4S/A
356.30€
Bez nodokļa: 294.46€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tastatūras izkārtojums | Swedish |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Keyboard for iPad Air 11‑inch (M4, M3) |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 262.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Konektora veids | Smart Connector |
| Savietojamība | Apple iOS |