Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | Wireless
- Preces kods: 605299
- EAN: 6932554464233
- MPN: BHR08JTGL
18.53€
Bez nodokļa: 15.31€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | REDMI Buds 8 Active |
| Savienojuma veids | Bluetooth |
| Wireless | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2274 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| USB kabelis | USB Type-C |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Baterijas darbības laiks | 7-37 h |