FIXED Padcover+ for Apple iPad Air 11" (2020-2026), black
- Preces kods: 605516
- EAN: 8591680131761
- MPN: FIXPC+-625-BK
30.92€
Bez nodokļa: 25.55€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 19.00 mm |
| Gross height (mm) | 294.00 mm |
| Gross width (mm) | 199.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1554 pcs |
| Gross weight | 0.379 kg |
| Net weight | 0.304 kg |