FIXED Padcover for Apple iPad Air 11" (2020-2026), blue
- Preces kods: 605518
- EAN: 8591680174164
- MPN: FIXPC-625-BL
26.50€
Bez nodokļa: 21.90€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 1.9 mm |
| Gross height (mm) | 294 mm |
| Gross width (mm) | 199 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.075 kg |
| Volume (m3) | 0.0001111614 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7877 pcs |
| Gross weight | 0.309 kg |
| Net weight | 0.234 kg |