Dell Pro 7 Slim Keyboard and Mouse - KM726 - US International (QWERTY)
- Preces kods: 605619
- EAN: 5397321024873
- MPN: 580-BDLK
80.25€
Bez nodokļa: 66.32€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 770 pcs |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 0.65 kg |