Dell LCD P2426H 24" IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP,USB,USB-C/No Stand/Black | Dell
- Preces kods: 605629
- EAN: 5397321029434
- MPN: 210-BVTG
151.41€
Bez nodokļa: 125.13€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 413.00 mm |
| Gross width (mm) | 588.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1869.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.91 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 42 pcs |
| Gross weight | 7.06 kg |
| Net weight | 5.15 kg |