Dell LCD P2726H 27" IPS FHD/1920×1080/HDMI,DP,USB,USB-C/Black | Dell
- Preces kods: 605632
- EAN: 5397321029489
- MPN: 210-BVKP
189.69€
Bez nodokļa: 156.77€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 820.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2284.00 g |
| Plastic (No PET) | 51.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.34 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 31 pcs |
| Gross weight | 10.86 kg |
| Net weight | 8.52 kg |