NexBlue 3-in-1 CT clamps for solar T16 | NBCTX3-120A
- Preces kods: 605773
- EAN: 5419980618504
- MPN: NBCTX3-120A
92.32€
Bez nodokļa: 76.30€
| Ražotājs | NexBlue |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SE |
| Gross depth (mm) | 27.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8889 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | NBCTX3-120A |
| Producer product family | 3-in-1 CT clamps for solar T16 |