NexBlue Cable Hook Black | NBHOOK-BLACK
- Preces kods: 605938
- EAN: 5419980351623
- MPN: NBHOOK-BLACK
52.76€
Bez nodokļa: 43.60€
| Ražotājs | NexBlue |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | SE |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | NBHOOK-BLACK |
| Producer product family | Cable Hook Black |