Stanley Cordless chainsaw SFMCPS720M1-QW, 18 V, 20 cm
- Preces kods: 605971
- EAN: 5035048838365
- MPN: SFMCPS720M1-QW
251.18€
Bez nodokļa: 207.59€
| Ražotājs | Stanley |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 967.00 mm |
| Gross width (mm) | 257.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Net weight | 3.60 kg |
| Producer product name | Cordless chainsaw SFMCPS720M1-QW, 18 V, 20 cm |