BLACK & DECKER BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm
- Preces kods: 606049
- EAN: 5035048678084
- MPN: BEHTS401-QS
52.74€
Bez nodokļa: 43.59€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 955.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 34.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 pcs |
| Gross weight | 3.41 kg |
| Net weight | 3.20 kg |
| Producer product name | BEHTS401-QS Hedge Trimmer, 500 W, 55 cm |