Barbecook | Pizza stone made of refractory clay, 36cm | BC-ACC-7013
- Preces kods: 606175
- EAN: 5400269231675
- MPN: BC-ACC-7013
43.79€
Bez nodokļa: 36.19€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 365.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 255.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 2.44 kg |
| Net weight | 2.17 kg |
| Producer product family | Pizza stone made of refractory clay, 36cm |
| Producer product name | BC-ACC-7013 |