Barbecook | Professional cooking grill, FSC, 90 x 67 x 1 cm | BC-ACC-7160
- Preces kods: 606197
- EAN: 5400269240783
- MPN: BC-ACC-7160
60.08€
Bez nodokļa: 49.65€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 900.00 mm |
| Gross height (mm) | 670.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 28.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 3.86 kg |
| Net weight | 3.83 kg |
| Producer product family | Professional cooking grill, FSC, 90 x 67 x 1 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7160 |