Barbecook | Long spiral brush, 52 cm (per 6 pcs) | BC-ACC-7067
- Preces kods: 606178
- EAN: 5400269231583
- MPN: BC-ACC-7067
10.65€
Bez nodokļa: 8.80€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 590.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Producer product family | Long spiral brush, 52 cm (per 6 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7067 |