BLACK & DECKER | Table Saw, 254 mm | BES720-QS
- Preces kods: 390595
- EAN: 5035048712412
- MPN: BES720-QS
231.63€
Bez nodokļa: 191.43€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 800 g |
| Palette Qty | 5 pcs |
| Gross weight | 28.00 kg |
| Net weight | 25.20 kg |
| Jauda | 1800 W |
| Producer product name | BES720-QS |
| Producer product family | Table Saw, 254 mm |