Barbecook | Turner FSC, 46 cm | BC-ACC-7071
- Preces kods: 606181
- EAN: 5400269240608
- MPN: BC-ACC-7071
8.70€
Bez nodokļa: 7.19€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Producer product family | Turner FSC, 46 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7071 |