Barbecook | Reusable stainless steel grill pan, 34.5 x 24 x 3 cm | BC-ACC-7079
- Preces kods: 606185
- EAN: 5400269220914
- MPN: BC-ACC-7079
19.98€
Bez nodokļa: 16.51€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 33.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 95.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| Producer product family | Reusable stainless steel grill pan, 34.5 x 24 x 3 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7079 |