Barbecook | 3-Piece standard set FSC, 47 cm (per 6 pcs) | BC-ACC-7094
- Preces kods: 606187
- EAN: 5400269240646
- MPN: BC-ACC-7094
25.00€
Bez nodokļa: 20.66€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Net weight | 0.59 kg |
| Producer product family | 3-Piece standard set FSC, 47 cm (per 6 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7094 |