Fixed Float | Phone Case | Black | Waterproof universal mobile phone case
- Preces kods: 468496
- EAN: 8591680120994
- MPN: FIXFLT-BK
11.47€
Bez nodokļa: 9.48€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 101 mm |
| Gross width (mm) | 196 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Volume (m3) | 0.00029694 m³ |
| Palette Qty | 5819 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Tips | Waterproof universal mobile phone case |
| Korpusa veids | Phone Case |
| Producer product name | Float |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |