Barbecook | Premium cover for Kamal, 82.5 x 82.5 x 90.1 cm | BC-ACC-7445
- Preces kods: 606210
- EAN: 5420059859667
- MPN: BC-ACC-7445
81.37€
Bez nodokļa: 67.25€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 131.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.19 kg |
| Net weight | 1.05 kg |
| Producer product family | Premium cover for Kamal, 82.5 x 82.5 x 90.1 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7445 |