Barbecook | Digital pocket thermometer (per 6 pcs) | BC-ACC-7078
- Preces kods: 606184
- EAN: 5400269202910
- MPN: BC-ACC-7078
26.95€
Bez nodokļa: 22.27€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product family | Digital pocket thermometer (per 6 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7078 |