Barbecook | Charcoal Trays for Magnus | BC-ACC-7450
- Preces kods: 606212
- EAN: 5404035701454
- MPN: BC-ACC-7450
43.79€
Bez nodokļa: 36.19€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.35 kg |
| Net weight | 0.94 kg |
| Producer product family | Charcoal Trays for Magnus |
| Producer product name | BC-ACC-7450 |