Barbecook | Pizza oven for Magnus | BC-ACC-7451
- Preces kods: 606213
- EAN: 5404035701461
- MPN: BC-ACC-7451
162.82€
Bez nodokļa: 134.56€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 685.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 785.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 6.80 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Producer product family | Pizza oven for Magnus |
| Producer product name | BC-ACC-7451 |