Barbecook | Wood wool firelighters 32 pieces FSC (per 12pcs) | BC-ACC-7426
- Preces kods: 606209
- EAN: 5420059857335
- MPN: BC-ACC-7426
8.70€
Bez nodokļa: 7.19€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 43.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.44 kg |
| Producer product family | Wood wool firelighters 32 pieces FSC (per 12pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7426 |