Barbecook | Premium pizza cutter, 28.7 cm | BC-ACC-7482
- Preces kods: 606215
- EAN: 5404035718445
- MPN: BC-ACC-7482
17.47€
Bez nodokļa: 14.44€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Producer product family | Premium pizza cutter, 28.7 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7482 |