Barbecook Gas Barbecue Spring 2002, 111 x 55 x 115 cm | BC-GAS-2009
- Preces kods: 606232
- EAN: 5400269210557
- MPN: BC-GAS-2009
299.45€
Bez nodokļa: 247.48€
| Ražotājs | Barbecook |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 710.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross width (mm) | 760.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.32 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 34.00 kg |
| Net weight | 27.00 kg |
| Producer product family | Gas Barbecue Spring 2002, 111 x 55 x 115 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2009 |
| Grila diametrs | 24 x 43 cm |