Barbecook | Premium buddy for gas barbecue | BC-GAS-2070
- Preces kods: 606233
- EAN: 5420059859445
- MPN: BC-GAS-2070
374.63€
Bez nodokļa: 309.61€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CH |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 920.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9950.00 g |
| Plastic (No PET) | 350.00 g |
| Tare weight (kg) | 10.30 kg |
| Volume (m3) | 0.17 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 36.80 kg |
| Net weight | 26.50 kg |
| Producer product family | Premium buddy for gas barbecue |
| Producer product name | BC-GAS-2070 |