Thule Exeo Backpack 28 L- Quiet Green, 3205210 | Thule
- Preces kods: 606423
- EAN: 085854257473
- MPN: TCAM8116 QUIET GREEN
72.54€
Bez nodokļa: 59.95€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.73 kg |
| Net weight | 0.71 kg |