Dreame Dazzle Hair Styling Device Gold
- Preces kods: 606518
- EAN: 6978515251436
- MPN: Z106987
206.80€
Bez nodokļa: 170.91€
| Ražotājs | Dreame |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross width (mm) | 103.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 235.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Net weight | 0.36 kg |