Whirlpool
- Preces kods: 606593
- EAN: 8003437065019
- MPN: WP B8X WBS EE
694.02€
Bez nodokļa: 573.57€
| Ražotājs | Whirlpool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TR |
| Gross depth (mm) | 674.00 mm |
| Gross height (mm) | 846.00 mm |
| Gross width (mm) | 598.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3100.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Volume (m3) | 0.34 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 52.50 kg |
| Net weight | 48.50 kg |