Tristar Air cooler | AT-5479 | White
- Preces kods: 606619
- EAN: 8711658527413
- MPN: AT-5479
63.31€
Bez nodokļa: 52.32€
| Ražotājs | Tristar |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 1010.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1425.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.46 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 6.03 kg |
| Net weight | 4.57 kg |
| Produkta krāsa | White |
| Iebūvēts taimeris | Yes |
| Producer product name | AT-5479 |
| Producer product family | Air cooler |
| Remote control | Yes |
| Gaisa plūsma (ātrgaitas) | 1566 m³/h |
| Tips | Tower |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50 Hz |
| Jauda | 60 W |
| Īpašās funkcijas | Overheat protection; Automatic shut-off; Timer function |
| Trokšņu līmenis | 62 dB |
| Ātrumu skaits | 3 |