Samsung MicroSD card | T7 | 256 GB | microSDXC | Flash memory class U3, V30, A2
- Preces kods: 606671
- EAN: 8806097635055
- MPN: MB-MB256T/WW
67.14€
Bez nodokļa: 55.49€
| Ražotājs | Samsung |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6667 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | T7 |
| Producer product family | MicroSD card |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Zibatmiņas klase | U3, V30, A2 |
| Lasīšanas ātrums | 170 MB/s |
| Tips | microSDXC |