Blaupunkt 40FGC5501S 40" (101cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
- Preces kods: 606907
- EAN: 8594213441351
- MPN: 40FGC5501S
178.85€
Bez nodokļa: 147.81€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross width (mm) | 927.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 880.00 g |
| Plastic (No PET) | 220.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 45 pcs |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Net weight | 4.30 kg |