AXAGON USB-C 10Gbps M.2 NVMe SSD Enclosure, Screwless, RIBBED Aluminum | EEM2-SC
- Preces kods: 606926
- EAN: 8595247909435
- MPN: EEM2-SC
15.29€
Bez nodokļa: 12.64€
| Ražotājs | AXAGON |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 14 mm |
| Gross height (mm) | 116 mm |
| Gross width (mm) | 39 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.000063336 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7143 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | EEM2-SC |
| Producer product family | USB-C 10Gbps M.2 NVMe SSD Enclosure, Screwless, RIBBED Aluminum |