AXAGON ADA-HA USB-A Hi-Res DAC audio adapter
- Preces kods: 606928
- EAN: 8595247909817
- MPN: ADA-HA
9.27€
Bez nodokļa: 7.66€
| Ražotājs | AXAGON |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 128.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 402 pcs |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | ADA-HA USB-A Hi-Res DAC audio adapter |