Benq TH575i | Full HD (1920x1080) | 3800 ANSI lumens | White
- Preces kods: 607074
- EAN: 4718755098321
- MPN: TH575i
508.56€
Bez nodokļa: 420.30€
| Ražotājs | Benq |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 730.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 185 pcs |
| Gross weight | 3.28 kg |
| Net weight | 2.30 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 3800 ANSI lūmeni |
| Producer product name | TH575i |
| Kontrasta attiecība | 15000:1 |
| Pārraides attālums | 1.49-1.64 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | Home Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Attēla formāts | 16:9 |