Dell Pro 7-in-1 USB-C Travel Hub - DA326
- Preces kods: 607127
- EAN: 5397321025177
- MPN: 470-BGCG
84.66€
Bez nodokļa: 69.97€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross width (mm) | 57.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 844 pcs |
| Gross weight | 1.19 kg |
| Net weight | 0.94 kg |