Deepcool 80 PLUS Bronze PSU | PF750X | 750 W | Black
- Preces kods: 607228
- EAN: 6933412756415
- MPN: R-PF750X-HD0B-JGEU
54.52€
Bez nodokļa: 45.06€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 144 pcs |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.70 kg |
| Producer product name | PF750X |
| Producer product family | 80 PLUS Bronze PSU |
| Produkta krāsa | Black |
| Nominālā jauda | 750 W |