Thule EnRoute Water Bottle holder - Black | Thule
- Preces kods: 607286
- EAN: 085854260350
- MPN: TEWB5101BLACK
25.36€
Bez nodokļa: 20.96€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KH |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 993 pcs |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.25 kg |