Thule EnRoute Backpack 23L - Black | Thule
- Preces kods: 607295
- EAN: 085854260459
- MPN: TEBP5216BLACK
79.80€
Bez nodokļa: 65.95€
| Ražotājs | Thule |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KH |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 355.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 146 pcs |
| Gross weight | 1.21 kg |
| Net weight | 0.85 kg |