Bosch HBA2340B0 Built in Oven, A, Capacity 71 L, Black | Bosch
- Preces kods: 607380
- EAN: 4242005356829
- MPN: HBA2340B0
388.16€
Bez nodokļa: 320.79€
| Ražotājs | Bosch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 675.00 mm |
| Gross height (mm) | 670.00 mm |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1100 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Tare weight (kg) | 1.5 kg |
| Volume (m3) | 0.30 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Gross weight | 34.1 kg |
| Net weight | 32.60 kg |