AXAGON EEM2-40G USB-C 40Gbps external enclosure for M.2 NVMe SSD
- Preces kods: 607402
- EAN: 8595247909473
- MPN: EEM2-40G
67.53€
Bez nodokļa: 55.81€
| Ražotājs | AXAGON |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross width (mm) | 19.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4077 pcs |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.18 kg |